Momentem, w którym zdecydowałem się włączyć do swojej diety suplementy Zinzino Balance było odebranie wyników Zinzino Balance Test. Uświadomiłem sobie, że już od dawna staram się dbać o zdrowe odżywianie i o właściwe dobieranie diety, jednak nigdy nie starałem się zweryfikować czy to co ogólnie uznawane jest za zdrowe, spożywam we właściwych proporcjach.  Kiedy dobiega się 50-tki, to nawet w męskiej głowie zaczynają rodzić się skojarzenia łączące schabowe i golonki ze złym samopoczuciem i spadkiem kondycji J. Ryba, sałata czy płatki  owsiane, może z początku powodują dyskomfort smakowy, ale z czasem, kiedy wskazówka wagi idzie w dół i nabiera się wprawy w przyrządzaniu ryb i doprawianiu sałaty już nie tęskni się za ociekającym tłuszczem grillem.

ryby_1

A jeśli ryby i oliwa z oliwek to w jakich ilościach. Które kwasy tłuszczowe, Omega 3 czy Omega 6 są kluczowe dla mojego zdrowia i zdrowia mojej rodziny ?  A co z Omega 9 i Omega 7 ? Jeśli ja , 50 letni mężczyzna powinienem spożywać , ryby 2 -3 razy w tygodniu, to ile powinna ich spożywać moja, nadal rozwijająca się córka ? A czy jednakowa dieta obowiązuje mojego syna, który będąc zabieganym studentem, przywiązuje małą wagę do diety, a wszystko popija colą ? Czy stosując suplementy diety jest w stanie zniwelować skutki złych nawyków żywieniowych ?

Porad dotyczących powyższych pytań jest wiele. O zdrowym odżywianiu można poczytać w książkach, magazynach czy w Internecie. Każda stacja telewizyjna emituje swój własny program kulinarny propagujący zdrowe odżywianie. A już totalny szał jest w przypadku dużych, globalnych korporacji prześcigających się we wprowadzaniu na rynek coraz to nowszych suplementów diety, które według przekazu reklamowego zapewnią nam zdrowe i szczęśliwe życia. Do tego należy również dodać apteki, których półki uginają się od kolorowych opakowań proponujących „cuda” dietetyki.

Jednak żaden z wymienionych ekspertów zdrowego odżywiania nie zaproponował tak systematycznego podejścia do zdrowej diety jak Zinzino. Osoba wprowadzająca mnie do firmy, zaczęła spotkanie i rozmowę o zdrowym odżywianiu od zdania – zanim zaczniesz stosować jakąkolwiek dietę regulującą poziom kwasów tłuszczowych zrób sobie test aby sprawdzić  czego tak naprawdę ci brakuje i jaki jest bilans kwasów tłuszczowych w twoim organizmie. Niedobór omega 3 i omega 6 jest tak samo szkodliwy jak ich nadmiar. Jesz ryby , warzywa, w kuchni używasz tylko oliwy z oliwek i pestek winogron, wspomagasz się suplementami, ale czy wiesz czy z czymś nie przesadzasz ?

bob

Dla mnie, człowieka ze ścisłym umysłem, zajmującego się okablowaniem strukturalnym takie podejście do sprawy było przekonujące. U mnie musi wszystko się zgadzać i mieć związek przyczynowo skutkowy. Jeśli coś robię i czemuś się poświęcam to muszę wiedzieć po co to robię i jaki będzie przewidywany skutek tych działań. Z drugiej strony, lubię zapewnić sobie komfort odżywiania, i nie przeliczać wszystkiego z ołówkiem w ręku. Pracując na własny rachunek niestety muszę czasami zawalić jakiś posiłek, zastępując go fastfoodem. I niestety dzieje się to nie jeden raz.

edukacja

To nie slogan reklamowy tylko doświadczenie, które wykonałem na własnym organizmie i organizmach mojej rodziny J. Suplementy Zinzino Balance, Xtender oraz Zinzino Balance Test pozwalają mi na komfort stosowania zdrowej diety bez „dzielenia włosa na czworo”. Staram się jeść zdrowo ale bez odmawiania sobie, w rozsądnych ilościach przysmaków polskiej diety. Suplementy Zinzino Balance regulują to czego nie zdołam wyregulować codziennymi posiłkami.

Jest oczywiście wiele innych czynników, które przekonały mnie do stosowania suplementów Zinzino:

– za produktami Zinzino Balance stoją norweskie centra naukowe i badawcze oraz dietetycy z nurtu akademickiego;

– olej rybi oraz oliwa z oliwek stosowana do produkcji Zinzino Balance , są pozyskiwane od najlepszych światowych producentów ( to nie są hodowlane łososie norweskie, o których wiadomo, że nie są zbyt zdrowe)

– dystrybucja suplementów diety Zinzino Balance oparta o marketing wielopoziomowy tzw. MLM – pozwala mi na stosowanie sprawdzonych preparatów , a jednocześnie pozwala zarabiać co miesiąc stałą kwotę, która jest miłym dodatkiem do comiesięcznej pensji;

Jeśli zainteresowały Państwa moje doświadczenia związane z Zinzino Balance zapraszam do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Proszę też śledzić mój profil na facebooku (facebook) oraz bloga (Zdrowy blog), który jest częścią mojej strony. Piszę tam o zdrowym stylu życia oraz o właściwych nawykach żywieniowych. Na stronie internetowej mogą Państwo dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o produktach Balance oraz o samej firmie Zinzino.

 
Close