Produkty Zinzino Balance możesz nabywać co miesiąc poprzez subskrypcję lub kupować osobno w naszym sklepie internetowym (dla zarejestrowanych klientów). W celu rejestracji lub uzyskania dodatkowych informacji skontaktuj się z naszym partnerem.

Model biznesowy i dystrybucyjny w jakim funkcjonuje Ziznzino, to sprzedaż bespośrednia. Jest to profesja dobrze znana i w ciągłym rozwoju. W modelu tym przedsiębiorcy operują w sprawdzonym już systemie biznesowym, i jako niezależni partnerzy handlowi, czerpią korzyści prowizyjne z obrotów firmy.

Niezależni Partnerzy Ziznzino mają nie tylko do dyspozycji solidne i sprawdzone produkty, kompletny system szkoleniowy i marketingowy, ale są też częścią stabilnej i renomowanej marki. W Ziznzino masz realną szansę na zrealizowanie ambicji, osiągnięcie celów i wymarzonego stylu życia, każdy jednak decyduje sam, jak daleko chce zajść.

Wiele osób zaczyna działalnosc poswięcając 10-15 godzin tygodniowo. Niektórym wystarcza generacja dodatkowego dochodu, natomiast inni, pracują aby osiągnać niezależność finansową i wymarzony styl życia.

Pomimo iż jako niezależny partner handlowy budujesz biznes indywidualnie, to bynajmniej nie w odosobnieniu.

Zinzino i liderzy wśród niezależnych partnerów radzą, iż aby odnieść sukces należy kłaść duży nacisk na edukację, szkolenie oraz osobisty rozwój.

Ponadto, nasi liderzy zapewniają partnerom ciągłe wsparcie, opiekę i coaching. Taka właśnie symbiotyczna relacja gwarantuje sukces partnerów i firmy.

 
Close