Firma Zinzino jest jedną z wiodących firm sprzedaży bezpośredniej w Europie Północnej. Produkty Zinzino dostępne są we wszystkich krajach skandynawskich, krajach bałtyckich, Polsce, Holandii oraz Stanach Zjednoczonych. Firma oferuje produkty wysokiej jakości, gdzie zdrowie, środowisko i poczucie codziennego luksusu jest w centrum uwagi.

Zinzino Promuje i sprzedaje produkty w dwóch liniach produkcyjnych:

Zinzino Balance – suplementy diety, oferowane z naciskiem na długoterminowe zdrowie
Zinzino Coffee – oferta składająca się z ekspresów do kawy, kawy, herbaty oraz akcesoriów.

Firma charakteryzuje się wysoką jakością produktów, bliskim kontaktem z klientami oraz naciskiem na aktywny rozwój produktu. Zinzino jest właścicielem norweskiego przedsiębiorstwa naukowego  BioActive Foods AS oraz  jednostki produkcyjnej  Faun Pharma AS. Od 2005 Zinzino jest generalnym przedstawicielem  francusko-belgijskiego Domu Kawy Rombouts & Malongo.

Zinzino zatrudnia 60 pracowników w głównym biurze w Göteborgu. W ciągu ostatnich lat zwiększyłą zatrudnienie o ponad 300%. Zinzino posiada również biuro na Florydzie w USA.

Zinzino jest spółką publiczną, której akcje są notowane na Nasdaq First North.

Zinzino opowiada się za osobistą, indywidualną relacją pomiędzy sprzedawcą a klientem. Produkty Zinzino nie są dostępne w sprzedaży detalicznej i nie są reklamowane w telewizji, czy w prasie. Ich sprzedażą zajmuje się sieć tysięcy niezależnych partnerów, którzy kontaktują się z klientami i oferują im produkty Zinzino, wykorzystując techniki sprzedaży bezpośredniej.

Zinzino-10-years

 
Close